Autor: Opubikowano: maj 10, 2013 w Bez kategorii

Fakturowanie online jest kluczem do wielu problemów natury technicznej czy organizacyjnej. Wielu naszych klientów już korzystających z platformy opti przekonało się, że szereg problemów  z fakturowaniem przestał ich dotyczyć od kiedy zamienili zwykłe fakturowanie na fakturowanie online opti. Jeśli irytuje Cię brak porządku w fakturach, masz dość procedur związanych z tradycyjnym wystawianiem faktur i pilnowaniem dat płatności, szukasz innowacyjnego rozwiązania które Cię odciąży – warto byś przyjrzał się plusom faktury online w systemie opti.

 • Przede wszystkim, fakturowanie online to rozwiązanie znacznie tańsze niż fakturowanie tradycyjne. Dzięki zminimalizowaniu kosztów, przy wystawieniu e-faktury kieszeń przedsiębiorcy jest każdorazowo bogatsza o 4 złote. Łatwo policzyć więc jaka kwota będzie zaoszczędzona miesięcznie, znając średnią ilość faktur, które wystawiamy co miesiąc.  Bowiem 4 zł to kwota, jaką średnio wydajemy na wystawienie papierowej faktury, łącznie z jej tradycyjną wysyłką. Decydując się na fakturowanie online oszczędzamy na kosztach druku, papieru i opłatach pocztowych. Kluczowe są również koszty archiwizowania dokumentów, których unikamy korzystając z platformy opti.
 • Drugim wymiarem, który zyskujemy decydując się na fakturowanie online jest kwestia proekologicznego wizerunku, wzmocnionego innowacyjnym rysem. E-fakturowanie zyskuje współcześnie nowe znaczenie, związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, zaangażowaniem w kwestie ekologiczne i dążeniem do rozwoju i innowacyjności. Cechy te przekładają się na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa i szacunek, a także zaufanie obecnych i przyszłych kontrahentów.
 • Fakturowanie online to znaczne uproszczenie procedur rozliczeniowych w firmie, niezawodne pod względem szybkości dostarczania faktur, która z kolei przekłada się na terminowe dokonywanie płatności. Jest to rozwiązanie, którego głównym celem jest skrócenie procedur administracyjnych i oszczędność czasu.
 • Wielką zaletą e-faktury jest prostota jej wystawienia w platformie opti i intuicyjność systemu.
 • Dzięki internetowej obsłudze fakturowania, nasze dokumenty są bezpiecznie przechowywane w jednym miejscu a przeglądanie ich jest możliwe zawsze i wszędzie – tam gdzie dysponujemy dostępem d Internetu.

pełna_księgowość

Spytaliśmy naszych klientów, która z powyższych cech systemu opti wydaje im się najatrakcyjniejsza. Okazało się, że większość naszych klientów przyznaje prym fakturowaniu online. Naszym klientom trudno było wskazać jeden wymiar fakturowania online, który przesądza o jego atrakcyjności.
„Ciężko mi powiedzieć która cecha jest dla mnie najistotniejsza. Bo jak porównać oszczędność czasu z oszczędnością pieniędzy? Są to kwestie szczególnie bliskie każdemu przedsiębiorcy. To właśnie cały kompleks korzyści przesądza o wyższości fakturowania online nad tradycyjną formą”   mówi Pani Anna, właścicielka firmy na Dolnym Śląsku. I trudno nie przyznać Pani Annie racji. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą OPTI dla przedsiębiorców.

demo_optiSpodobał Ci się artykuł ? Podziel się nim w sieci !

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Blip
 • Wykop
 • Print

Polecamy również: