Autor: Opubikowano: kwi 7, 2013 w Biznes, E-Learning, Księgowość, Polecamy

Mała księgowość online – rozwiązanie optymalizujące pracę małych i średnich przedsiębiorstw, rośnie na popularności. Właściwie, nikt już nie wyobraża sobie, w dobie nowoczesnych rozwiązań mobilnych, prowadzenia małej księgowości na kartce papieru. Skoro Internet jest dziś na tyle szybki i niezawodny, dlaczego nie przenieść przetwarzania rachunkowości do Internetu? No właśnie. Nie widzimy powodu, by tego nie zrobić.

Mała księgowość online jest rozwiązaniem korzystnym i przyjaznym pod względem zarówno organizacyjnym, jak i proceduralnym. Mała księgowość online zasadza się na ewidencjonowaniu i przetwarzaniu danych księgowych, którymi są między innymi kadry i płace, fakturowanie sprzedaży czy zarządzanie magazynem. Dzięki zaawansowanym narzędziom i innowacyjnej platformie internetowej, użytkownik małej księgowości online otrzymuje wsparcie z zakresu kompleksowej ewidencji, rachunku kosztów i sprawozdawczości. Pełna kontrola nad finansami przedsiębiorstwa pozwala zarabiać więcej i oszczędzić na księgowości, która zlecona na zewnątrz bądź funkcjonująca jako osobny dział wewnątrz firmy, jest znacznie kosztowniejsza.

Mała Księgowość z Opti.pl

Mała Księgowość Online

Mała księgowość online opti to dobra wiadomość szczególnie dla rozpoczynających przygodę z własnym biznesem. Ilość formalności, których należy dopełnić może stać się jedną z głównych bolączek nowopowstałej firmy. Dlatego warto uzbroić się w takie narzędzia, które rozwiążą problemy związane z nadzorowaniem rachunkowości prowadzonych transakcji, naliczania i wypłacania należności tytułem wynagrodzenia czy wystawiania faktur, bowiem wielu początkujących przedsiębiorców nie posiada wykształcenia w zakresie księgowości ani wystarczającej wiedzy, by swobodnie zarządzać tego rodzaju procesami. Wielu pyta: czym różni się mała księgowość online od zarządzania księgowością w najzwyklejszym Excelu? Po pierwsze, jest to archaiczne i nieco trudne w prowadzeniu. Po drugie, naraża nas na ryzyko błędów w prowadzeniu księgowości, a co a tym idzie wiąże się z poważnymi konsekwencjami finansowymi. Mała księgowość online opti, oprócz sprawnego prowadzenia księgowości, fakturowania i księgowania wydatków, analiz sprzedaży, planowania wyników finansowych oferuje jeszcze wsparcie na wielu innych płaszczyznach. Między innymi doradztwo w zakresie finansowania działalności czy motywowania pracowników. Dzięki dobrze dopasowanej ofercie i zgodności z narzędzi i działań z obowiązującym prawem – jedynie zyskasz, oddalając od siebie stres i obawy związane z prowadzeniem księgowości.

demo_opti

demo_optiSpodobał Ci się artykuł ? Podziel się nim w sieci !

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Blip
  • Wykop
  • Print

Polecamy również: