Autor: Opubikowano: kwi 6, 2013 w Księgowość, Polecamy

Program księgowy dla wielu przedsiębiorców jest nieodzowną częścią zarządzania finansowo-księgowego. Wynika to przede wszystkim z faktu, że najczęściej w Internecie możemy znaleźć licencje próbne, w ramach których przedsiębiorcy za darmo mogą przetestować część opcji dostępnych w programie księgowym.

Dla dopiero rozpoczynających przygodę, związaną z własnym biznesem, jest to nie lada ułatwienie, pomagające chociażby rozeznać się w obowiązkach księgowych ciążących na przedsiębiorcach. Jednak, tak jak program księgowy może dobrze służyć w początkowej fazie funkcjonowania firmy, tak z czasem zaczynamy zdawać sobie sprawę z jego niedoskonałości. Doświadczeni przedsiębiorcy coraz częściej zwracają uwagę na to, że program księgowy dostępny w sieci nie jest aktualizowany na bieżąco, co wiąże się z licznymi błędami, a co za tym idzie, konsekwencjami finansowymi. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak program księgowy może utrudnić, zamiast usprawnić proces finansowo – księgowy w firmie.

Lepsze wyniki twojej Firmy

Lepsze wyniki twojej Firmy z Opti.pl

Dlatego warto zastanowić się nad tym, czy opłacanie licencji programu księgowego nie będzie zbliżone do opłacenia systemu księgowości online, która bezspornie oferuje więcej możliwości. Przewaga systemu księgowego opti nad programami księgowymi dostępnymi w Internecie zasadza się w kilku kwestiach, które mogą okazać się kluczem do sukcesu. Dlatego, że system księgowości online to dużo więcej niż tylko program księgowy. To przede wszystkim bezpieczeństwo i świadomość wsparcia sztabu specjalistów systemu opti, którzy w każdej chwili gotowi są udzielić fachowej porady. Jak również nowoczesne narzędzie pozwalające na optymalizację również innych płaszczyzn, potrzebnych do osiągnięcia wymarzonego sukcesu finansowego. System opti spełnia wymogi dobrego programu księgowego, oferując ponadto swoim użytkownikom specjalistyczne wsparcie, system szkoleń na platformie e-learningowej oraz dostosowanie księgowości do dziedziny gospodarki czy wymaganej polityki rachunkowości. Przewagą systemu opti jest na pewno połączenie w jego ramach automatyzacji pracy z intuicyjnością obsługi, a także obsługi merytorycznej z techniczną, dzięki czemu optymalizowany jest czas pracy,
Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się, w jaki sposób opti może zoptymalizować funkcjonowanie twojej firmy.

demo_opti

demo_optiSpodobał Ci się artykuł ? Podziel się nim w sieci !

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Blip
  • Wykop
  • Print

Polecamy również: