Wsparcie księgowych pon.-pt.: 8 - 16 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. księgowi online (czat)

 

Rewolucja

w księgowości

Najlepsze połączenie wygodnego programu online do fakturowania, księgowości i wystawiania umów z profesjonalną obsługą księgową.

 Nasze usługi

Kontakt

.

 


 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 księgowy online (chat)

Napisz do nas:
 

girl

Wsparcie i obsługa dla naszych klientów

Wszystkie nasze usługi i produkty posiadają wsparcie profesjonalnych księgowych przez średnio 168 godzin w miesiącu.

Infolinia:

881 700 003
boy

Opinie naszych Klientów

Wybrałem opti, bo szukałem wygodnej księgowości wartej swojej ceny. Teraz oprócz obsługi i wsparcia księgowych, mam w cenie kuriera i program do faktur, a do tego co miesiąc obserwuję jak "księgują się" moje dokumenty w aplikacji online.

Cibor Borkowski
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Prowadzę w ramach opti pełną księgowość. Wszystko na czas, pełne zaangażowanie pracowników w jakąkolwiek pomoc. Nie jestem bowiem znawcą przepisów prawa podatkowego. Wcześniej korzystaliśmy z usług księgowej. Stąd też cenię sobie możliwość uzyskania rzetelnej wiedzy, doedukowania się.

Agnieszka Stylec
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Ja też mogę się podpisać pod księgowością online opti. Co prawda korzystam od niedawna, ale jak na ten moment jestem zadowolony. Personel jest na bieżąco ze zmianami w przepisach. Dzięki nim zaoszczędziłem sporo pieniędzy np. przy rozliczeniu vatu od materiałów budowlanych.

Marcin Duda
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Świetna ekipa, to po pierwsze. A co do reszty, oczekiwałem zysku w aspekcie czasu i pieniędzy, oczywiście. W skali od 1 do 10 dałbym 8,9. System jest dopracowany, mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijać.

Michał Bożyczko
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Poprzednie doświadczenie nie były kolorowe, jeśli chodzi o prowadzenie księgowości. Między innymi właściciel poprzedniego biura rachunkowego zwalał i pracę i błędy na swoje księgowe, co oczywiście bezpośrednio odbijało się na mnie. Od paru miesięcy jestem w opti i najbardziej cenię chyba to, że mam pełną kontrolę nad wszystkim w jednym miejscu.

Jerzy Sokołowski
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Polecam. Oprócz prowadzenia księgi uzyskuję tutaj również wsparcie merytoryczne.

Ziemowit Jabłoński
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

W opti spotkałem się z fachową obsługą. Do tego mają przystępne ceny, zdecydowanie bardziej się opłaca taka platforma niż zlecenie na zewnątrz. Zależy kto czego potrzebuje. Dodam, że jesteśmy małą firmą. Pozdrawiam.

Marcin Kowalik
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona, ale okazało się to funkcjonalnym rozwiązaniem. Odpowiedzi na pytania uzyskiwałam na bieżąco i w krótkim czasie. Stanowczo wzrósł mój poziom wiedzy na temat księgowości.

Patrycja Woźniak
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Stosunkowo niedawno korzystam z księgowości online. Jedyną moją wątpliwością było to, czy system funkcjonujący internetowo będzie na bieżąco. Ale jak się okazało, wskaźniki i algorytmy programu były przez pracowników opti systematycznie korygowane. Do tego jest bardziej intuicyjny niż inne systemy tego typu.

Tomasz Czerwinski
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Jestem zadowolony z oferowanych mi tutaj usług. Ponoć w przeciętnej firmie gubi się średnio 1 na 20 dokumentów. Tutaj nie ma takiej możliwości, bo wszystko jest archiwizowane. Najbardziej skłoniły mnie: przystępne ceny i funkcjonalność platformy.

Sulisław Szczepański
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Kiedyś wystawiałam w excelu faktury, problem z tym że gdy ktoś jest mało zorganizowany, może pogubić się np. w numeracji faktur. Jestem klientem opti od pół roku i widzę różnicę, system okazał się czytelny i co najważniejsze, jest dostępny 24h/7

Felicja Król
przedsiębiorca