Wsparcie księgowych pon.-pt.: 8 - 16 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. księgowi online (czat)

 

Rewolucja

w księgowości

Najlepsze połączenie wygodnego programu online do fakturowania, księgowości i wystawiania umów z profesjonalną obsługą księgową.

 Nasze usługi

Mała księgowość

Mała księgowość Opti.pl to oferta skierowana do firm stosujących uproszczone zasady prowadzenia księgowości. To połączenie łatwego w obsłudze programu online do fakturowania i prowadzenia księgowości z profesjonalną obsługą księgową przez dedykowane biuro rachunkowe. To rozwiązania proste i kompleksowe, dzięki którym nasi klienci zyskują wyspecjalizowane narzędzia do samodzielnego kontrolowania finansów swojej firmy oraz fachowe wsparcie wysokiej klasy specjalistów.

Rozliczając się w Opti.pl, zyskujesz czas i pieniądze, a twoja firma może się rozwijać.

Program Mała księgowość opti to innowacyjna usługa księgowa dostosowana do zróżnicowanych potrzeb małych i średnich przedsiębiorców. Program pozwala w każdej sytuacji skutecznie i łatwo kontrolować firmowe przychody i wydatki.

Program daje możliwość łatwego i szybkiego fakturowania. Pozwala na automatyczne tworzenie dokumentów magazynowych i zarządzanie nimi w jednym miejscu. Opti.pl zapewnia również kontrolę na płaszczyźnie kadrowo-płacowej i daje możliwość księgowania firmowych kosztów, a to tylko niektóre z opcji dostępnych w panelu małej księgowości.

*Masz pytanie dotyczące małej księgowości? Napisz do nas, używając formularza u dołu strony.

Mała księgowość Opti.pl to pakiet składający się z następujących usług:

 • Fakturowanie sprzedaży

  opcji umożliwiającej sprawną i szybką ewidencję sprzedaży w małym i średnim przedsiębiorstwie:

  • wystawianie dokumentów sprzedaży

  • wystawianie faktur proforma

  • wystawianie faktur korygujących

  • wystawianie faktur zaliczkowych

 • Bazy produktów

  opartej o intuicyjne dodawanie produktów do bazy.

 • Magazynu (dokumentów magazynowych)

  opcji, która zapewni kontrolę nad stanem magazynu w każdej chwili. Funkcja ta pozwala na samodzielne wprowadzanie produktów i sprzedaż tego, co faktycznie jest na stanie, a co szczególnie ważne, na inwentaryzację na bieżąco.

 • Bazy klientów

  opcja, dzięki której uzyskasz stały dostęp do uporządkowanej bazy klientów. Wyszukiwarka umożliwia łatwe i szybkie znajdowanie poszczególnych klientów i śledzenie historii transakcji. Dodawanie klientów do bazy jest łatwe i intuicyjne.

 • Bazy użytkowników

  opcja daje możliwość dostępu do firmowego systemu fakturowania wielu pracownikom jednocześnie z każdego miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu.

 • Opcji kontroli należności

  zapewnia stały dostęp do informacji o stanie należności, na podstawie dokonanych przez klientów wpłat. Pozwala na dokładną analizę i weryfikację stanu należności.

 • Księgowanie firmowych kosztów

  umożliwia wprowadzanie dokumentów zakupu, automatyczne księgowanie do KPiR i rejestrów VAT, bieżące śledzenie poziomu zobowiązań, rozliczanie kosztów związanych z użytkowaniem samochodów, ewidencję środków trwałych i naliczanie amortyzacji – wszystko o dowolnej porze i w dowolnym dniu tygodnia.

 • Opcji kadr i płac

  daje możliwość kontroli płaszczyzny kadrowo-płacowej, w tym rozliczania czasu pracy pracowników. Opcja daje dostęp do wyliczania i generowania list płac, umów cywilno-prawnych, sporządzania deklaracji PIT-4R i PIT-11. Usługa przeznaczona jest dla wszystkich podatników rozliczających się na Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów.

 • Opcji dotyczącej zobowiązań publicznoprawnych

  w ramach której program oblicza:
  - podatek dochodowy
  - podatek VAT
  - wysokość składek ZUS

  Na podstawie wyliczeń można wygenerować deklaracje podatkowe i deklaracje ZUS. Dokumenty pobierasz jako PDF.

 • Opcja dotycząca wywiązywania się ze zobowiązań z tytułu opłat za korzystanie ze środowiska

  dzięki której, na bazie wprowadzonych danych, program automatycznie oblicza i generuje sprawozdanie za użytkowanie pojazdów służbowych w związku z prowadzoną działalnością. Tym samym wypełnione zostaje zobowiązanie wynikające z aktualnej ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych.

 • Wkrótce CRM

  pełen rejestr wszystkich spraw i klientów. Narzędzie ułatwiające obsługę klientów, dające łatwy i intuicyjny podgląd każdej transakcji. Opcja pozwalająca na bieżącą analizę sprzedaży, poziomów obrotów z każdym klientem. CRM dostarczy informacji o zbliżających się terminach płatności, pozwoli na śledzenia dotychczasowej historii każdej sprawy.

 • Wkrótce narzędzia do tworzenia prognoz finansowych i analizy finansowej

  Opcja pozwalająca na łatwe generowanie bieżących analiz sprzedaży, wyników finansowych, poziomu inwestycji. Dostęp do prognoz i analiz finansowych pozwoli każdemu przedsiębiorcy podejmować dobre decyzje finansowe i inwestycyjne. bieżącą analizę sprzedaży, pogrupowanej według klientów, poziomów obrotów z klientami, dotychczasowych warunków płatności i regulowania należności.

Prowadząc firmę w oparciu o nasze rozwiązania, w intuicyjny sposób korzystasz z oprogramowania do fakturowania i księgowania wydatków, dokonujesz analiz sprzedaży, planujesz wyniki finansowe. Wspieramy Cię również w podstawowych obowiązkach wynikających z nowych ustaw, w tym dotyczącej obowiązku składania przez użytkowników samochodów służbowych sprawozdań z tytułu korzystania ze środowiska i regulowania z tego tytułu opłat. Zapewniamy telefoniczne wsparcie naszych ekspertów – gdy zachodzi konieczność opracowania bardziej szczegółowych dokumentów księgowych - sprawozdań/dokumentacji środowiskowej, wystarczy zadzwonić, a nasi księgowi przygotują dokumenty za ciebie. Poza prowadzeniem pełnej księgowości, możesz liczyć na wsparcie doradcze naszych ekspertów w wielu dziedzinach związanych z finansowaniem działalności, w tym pozyskiwaniu środków na finansowanie działalności (kredyty, leasingi, pożyczki, dotacje). Oferujemy również pomoc w kwestiach związanych z oszczędzaniem. Jeśli zużywasz zbyt dużo energii – zgłoś swój problem – znajdziemy odpowiednie rozwiązanie i jego finansowanie.

 


 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 księgowy online (chat)

Napisz do nas:
 

girl

Wsparcie i obsługa dla naszych klientów

Wszystkie nasze usługi i produkty posiadają wsparcie profesjonalnych księgowych przez średnio 168 godzin w miesiącu.

Infolinia:

881 700 003
boy

Opinie naszych Klientów

Wybrałem opti, bo szukałem wygodnej księgowości wartej swojej ceny. Teraz oprócz obsługi i wsparcia księgowych, mam w cenie kuriera i program do faktur, a do tego co miesiąc obserwuję jak "księgują się" moje dokumenty w aplikacji online.

Cibor Borkowski
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Prowadzę w ramach opti pełną księgowość. Wszystko na czas, pełne zaangażowanie pracowników w jakąkolwiek pomoc. Nie jestem bowiem znawcą przepisów prawa podatkowego. Wcześniej korzystaliśmy z usług księgowej. Stąd też cenię sobie możliwość uzyskania rzetelnej wiedzy, doedukowania się.

Agnieszka Stylec
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Ja też mogę się podpisać pod księgowością online opti. Co prawda korzystam od niedawna, ale jak na ten moment jestem zadowolony. Personel jest na bieżąco ze zmianami w przepisach. Dzięki nim zaoszczędziłem sporo pieniędzy np. przy rozliczeniu vatu od materiałów budowlanych.

Marcin Duda
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Świetna ekipa, to po pierwsze. A co do reszty, oczekiwałem zysku w aspekcie czasu i pieniędzy, oczywiście. W skali od 1 do 10 dałbym 8,9. System jest dopracowany, mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijać.

Michał Bożyczko
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Poprzednie doświadczenie nie były kolorowe, jeśli chodzi o prowadzenie księgowości. Między innymi właściciel poprzedniego biura rachunkowego zwalał i pracę i błędy na swoje księgowe, co oczywiście bezpośrednio odbijało się na mnie. Od paru miesięcy jestem w opti i najbardziej cenię chyba to, że mam pełną kontrolę nad wszystkim w jednym miejscu.

Jerzy Sokołowski
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Polecam. Oprócz prowadzenia księgi uzyskuję tutaj również wsparcie merytoryczne.

Ziemowit Jabłoński
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

W opti spotkałem się z fachową obsługą. Do tego mają przystępne ceny, zdecydowanie bardziej się opłaca taka platforma niż zlecenie na zewnątrz. Zależy kto czego potrzebuje. Dodam, że jesteśmy małą firmą. Pozdrawiam.

Marcin Kowalik
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona, ale okazało się to funkcjonalnym rozwiązaniem. Odpowiedzi na pytania uzyskiwałam na bieżąco i w krótkim czasie. Stanowczo wzrósł mój poziom wiedzy na temat księgowości.

Patrycja Woźniak
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Stosunkowo niedawno korzystam z księgowości online. Jedyną moją wątpliwością było to, czy system funkcjonujący internetowo będzie na bieżąco. Ale jak się okazało, wskaźniki i algorytmy programu były przez pracowników opti systematycznie korygowane. Do tego jest bardziej intuicyjny niż inne systemy tego typu.

Tomasz Czerwinski
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Jestem zadowolony z oferowanych mi tutaj usług. Ponoć w przeciętnej firmie gubi się średnio 1 na 20 dokumentów. Tutaj nie ma takiej możliwości, bo wszystko jest archiwizowane. Najbardziej skłoniły mnie: przystępne ceny i funkcjonalność platformy.

Sulisław Szczepański
przedsiębiorca

Opinie naszych Klientów

Kiedyś wystawiałam w excelu faktury, problem z tym że gdy ktoś jest mało zorganizowany, może pogubić się np. w numeracji faktur. Jestem klientem opti od pół roku i widzę różnicę, system okazał się czytelny i co najważniejsze, jest dostępny 24h/7

Felicja Król
przedsiębiorca